KONST / Litografier / Färglitografi 16197109
nr 1619 7109
Oskar Bergman
(1879-1963), Sverige
Sommarkust. Signerad, numrerad 301/350. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Oskar Bergman, född 1879 i Stockholm, död 1963, svensk målare och etsare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:30:50
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Oskar Bergman
Läs mer om Oskar Bergman